Justin Bieber’in Will Smith sevgisi…

16 Ağustos 2013, Cuma, 10:00 | Dünya | 497 views | 0 yorum
justin will

Bazı arkadaşlar neredeyse aile gibidir. Belli ki Justin Bieber (19) da Will Smith’i (44) ailesinden biri gibi görüyor.

 

Daily Mail’in haberine göre Will Smith ile birlikte poz verdiği bir fotoğrafını Çarşamba günü Instagram hesabı üzerinden hayranlarıyla paylaşan Justin, fotoğrafın altına da “Ben ve Will Amca” yazdı.

Fotoğrafta Will, kolunu genç arkadaşının omzuna atmış ve kameraya ‘barış işareti’ yaparken görülüyor.

Justin ve Will, uzun süredir arkadaşlar. Justin önceki dönemlerde kendisinin, “Will Smith’in ailesinin bir parçası” olduğunu belirtmişti, Will de aynı hissi yansıtarak Justin’in, “harika” olduğunu söylemişti.

Family friends: It’s clear Bieber sees himself as part of the Smith clan, and is great friends with Jaden, as can be seen in this image of the pair – along with Willow Smith – at the Kid’s Choice Awards in March

Will ayrıca Justin’in yoldan çıkacağına inanan kişilere karşı geçmişte şarkıcıyı savunmuştu.

Justin bu yıl birçok kötü davranışıyla gündeme geldi. Araçla hız yapmasından ve iddialara göre bir komşusuna tükürmesinden dolayı polisle başı belaya giren Justin, ayrıca İngiltere’de verdiği bir konserine geç kalarak hayranlarını da üzmüştü.

Nisan ayında Capital FM’de konuşan Will, Justin’in davranışlarının gençlikten ileri geldiğini ifade edip şarkıcıya destek çıkmıştı.

Will, “Bunlar, 19 yaşındaki biri için basit ve sıradan şeyler. Ben 19 yaşındayken Twitter yoktu, yaptığım şeylere ilişkin mahremiyetim olabiliyordu çünkü insanların telefonlarında kamera yoktu” demişti.

Will’in yorumlarının ardından Justin, Twitter hesabı üzerinden, “Will Smith büyük adam!” yazmış ve ayrıca Will’in oğlu Jaden Smith için de “Sen de harikasın :) ” yazmıştı.

Geçen ay Justin, Will ve Jaden’ın birlikte rol aldıkları The Pursuit of Happyness isimli filmin bir resmini Twitter hesabına yükleyip, bir kez daha akıl hocası Will’e sevgisini göstermişti. Justin, fotoğrafın altına da, “Adamım Will Smith…adam iyi akıl veriyor” yazmıştı.

Akşam

YORUM YAZ


Henüz yorum yapılmamış.