Çağla Şikel ve Alişan program yapmak için mi bir araya geldi?

4 Eylül 2013, Çarşamba, 10:39 | Magazin | 540 views | 0 yorum
alişan çağla

Çağla Şikel ve Alişan, küslüğe son verir vermez yeni program için kolları sıvadı.

Alişan ile Çağla Şikel yeni projelerini Hürriyet’ten Gülbahar Karakuş’a anlattı..

İşte o röportajın bir kısmı;

Yeniden bir araya gelip program yapmaya nasıl karar verdiniz?
- Alişan: Bizi bir araya getirip program yaptırmak aslında pek çok kişinin fikriydi. O kadar güzel işler yaptık ki, hep bu yönde bir baskı görüyorduk. Mart sonunda biz yeniden görüşmeye başlayınca yapımcılar da harekete geçti, çok sayıda teklif aldık.

- Çağla Şıkel: Bizim öyle bir planımız yoktu aslında, yeniden program yapalım diye düşünmüyorduk ama teklifler zorla düşündürdü (gülüyor).

Haber ile ilgili metin girin!.* Aklınızda hiç yeniden birlikte ekrana çıkmak yoktu yani…

- Çağla Şıkel: Küs olduğumuz dönemde de “Sizi barıştıralım, birlikte program yapalım” diye teklifler geliyordu. Ama biz barışmayı hiç düşünmüyorduk, o yüzden reddediyorduk.

* En son röportajımızda “Alişan’ın denyoluğu yüzünden küstük” demiştiniz, bütün köprüler atılmış gibi görünüyordu. Nasıl oldu da barıştınız?

- Çağla Şıkel: Arkadaşlar arasında denyo kelimesini dengesizlik anlamında kullanırız ya, ben o manada söylemiştim. Hakaret değildi yani…

- Alişan: Aslında ben Çağla’yla ilgili hiçbir konuda dengesiz davranmadım, ama askerden geldiğim dönemde psikolojim iyi değildi. Bazı olumsuz şeyler üst üste geldi. Üstüne bir de çalışamamak eklenince iyice fevrileştim.

- Çağla Şıkel: Alişan, işle beslenen bir adam. Ancak öyle mutlu oluyor. Askerlik onun hayatında sert bir dönem oldu, çünkü o zamana kadar her gün çalışıyordu. Bir anda bomboş kalmak, askere gitmek onun için bir travmaydı.

- Alişan: Sonrasında da tatsız şeyler oldu. Ama Çağla ve Emre (Altuğ) beni çok mahcup etti. Çünkü ben söylememem gereken şeyler söylemiştim kameralar karşısında.

- Çağla Şıkel: O dönem ikimiz de birbirimize çok kırıldık. “Artık eskisi gibi olamayız” dediğimiz zamanlar oldu. Ama yanılmışız, o günleri hiç yaşamamış gibiyiz.

* İş için, daha doğrusu para için bir araya geldiğinizi söyleyenler olacaktır…

- Alişan: Mutlaka olacaktır. Ama biz bunu yapacak insanlar değiliz. Zaten Çağla’yla aramız gerçekten iyi olmasa, programımız da başarılı olmaz.

- Çağla Şıkel: Para için yapılabilecek bir iş değil bu. Bizim enerjimizi parayla yükseltemezler ki…

- Çağla Şıkel: Biz bir türlü konuşamıyorduk. Çünkü o “Ararsam ağlarım” diyor, ben “Ararsan ağlarım” diyorum. Öyle de oldu. Akşam aradı, ikimiz de ağladık, hatta ağlamaktan konuşamadık.

* Küs olduğunuz dönemde hiç karşılaşmadınız mı?

Haber ile ilgili metin girin!.- Alişan: İki kez karşılaştık. İçin diyor ki “Yanına git”, ama diğer yandan ters tepki verir diye korkuyorsun. En son Hakan Akkaya’nın defilesinde gördüm mesela, göz göze gelmeyelim diye güneş gözlüğü taktım.

* Gerçekten ters tepki verir miydiniz Çağla Hanım?

- Çağla Şıkel: Hayır, vermezdim. Neyse, bundan sonra ben yanındayım, çok fazla konuşturmayacağım onu.

* Çok tavsiye verir misiniz Alişan’a?

- Çağla Şıkel: Dinler dinlemez bilemem ama ben fikrimi söylerim, akıl veririm. Evlenmişim, iki çocuğum var, ondan daha soğukkanlıyım. Alişan daha tezcanlı.

* Son olarak, “Her Şey Dahil” için neler söyleyeceksiniz?

- Alişan: Yapımını Concept Plato, yapımcılığını Tayfun Topal üstlendi. Hafta içi her gün sabah kuşağında olacak. Eski programımızın havası var tabii yine

YORUM YAZ


Henüz yorum yapılmamış.