“İbrahim Tatlıses’in sesinde bozukluk var”

19 Ocak 2014, Pazar, 10:43 | Magazin | 277 views | 0 yorum
ibrahim

Gökhan Tepe çarpıcı açıklamalar yaptı. İbrahim Tatlıses’e iki şarkı verdiğini söyleyen Tepe, “Maalesef sesi sorunlu olduğu için albümünü çıkaramıyor” dedi.

Şarkıları kadar besteleriyle de adından söz ettiren Gökhan Tepe, İbrahim Tatlıses ve Ebru Gündeş’e çok iyi besteler verdiğini açıkladı. Dikkat çeken açıklamalar yapan ünlü şarkıcı, “İbrahim Ağabey’e iki süper şarkı verdim ama maalesef sesi sorunlu olduğu için albümünü çıkartamıyor. Ayrıca Ebru Gündeş de eşinin durumundan dolayı çıkaracağı albümü askıya aldı” dedi.

Tepe’nin Bugün Gazetesi’nde yer alan bu söylemi “Sesimde sorun yok diyen” İbrahim Tatlıses’i bir hayli kızdırdı…

Tatlıses Twitter sayfasına “Bugün gazetelerde okudum. İbo’nun sesinde problem var. Sesimde hiçbir problem yok. Hayranlarım üzülmesin. Başka arkadaşlar da sevinmesinler. Sesimde problem olsa peslerim okuyamam. Benim pesim de tizlerim de var. 3 senedir hiç şarkı söylemediğim için tembellik var o kadar! Sesi çıkmıyor diyenler kusura bakmasınlar. Felç benim sol kolum ve sol ayağıma geldi. Başka hiçbir uzvumda feç yoktur! Benim sadece bu aralar başka sıkıntılarım var. Onları defetmeye çalışıyorum ve o da yakındır inşallah. Hangi günü gördük ki akşam olmamış? Onun içindir ki sevinmek isteyenler sevinmesinler. Onlar kendilerini bilirler. Ben şöhreti yalıda bulmadım, mağarada buldum” notunu düştü.

Anahtar Kelimeler:

YORUM YAZ


Henüz yorum yapılmamış.